Wielkość czcionki: A + A - Reset
Start AKTUALNOŚCI Szacowanie szkód w uprawach.
Szacowanie szkód w uprawach. Drukuj
 INFORMACJA DOTYCZĄCA SZACOWANIA SZKÓD W UPRAWACH

W związku ze stwierdzeniem przez Instytut Uprawy Nawożenia Gleboznawstwa zagrożenia wystąpienia suszy w uprawach: zbóż ozimych, zbóż jarych, kukurydzy na ziarno, kukurydzy na kiszonkę, rzepaku i rzepiku, krzewów owocowych, truskawek i roślin strączkowych (Kategoria gleby I) oraz zbóż jarych, rzepaku i rzepiku, krzewów owocowych (Kategoria gleby II) informuję wszystkich rolników, że istnieje możliwość składania do tut. urzędu wniosków o oszacowanie szkód w uprawach dla kategorii gleb I i II. Wnioski można pobrać w Urzędzie Gminy Ruja, pok. nr 3 lub ze strony www.bip.ruja.pl zakładka Wzory druków.

Wnioski wraz z załącznikami w dwóch oryginalnych egzemplarzach należy złożyć w tut. urzędzie do dnia 10.07.2019 r. do godziny 10:00.

Prace Gminnej Komisji ds. szacowania szkód w gospodarstwach rolnych rozpoczną się od dnia 08.07.2019 r.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 76 85 80 311 wew. 24.

Do pobrania:

Wniosek rolnika dotyczacy oszacowania szkod w gospodarstwie rolnym w 2019 r.
Oswiadczenie nr 1 dla rolnikow nie posiadajacych dokumentacji.

mod_vvisit_counterOd początku15701651